Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ANNA-CARIN ENGLUND. Bygge. Blandteknik med collage på pannå, så kallad telning, signerad och daterad -92.
268023. ANNA-CARIN ENGLUND. Bygge. Blandteknik med collage på pannå, så kallad telning, signerad och daterad -92.
60 x 70 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 70 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 758