Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
STIG CLAESSON (SLAS). Modell i röd tröja. Olja och krita på duk, signerad och daterad 78.
267996. STIG CLAESSON (SLAS). Modell i röd tröja. Olja och krita på duk, signerad och daterad 78.
116 x 89 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
116 x 89 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 310