Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
STIG CLAESSON (SLAS). Modell med Stockholm och Sofia kyrka i fonden. Olja och krita på duk, signerad och daterad 79.
267987. STIG CLAESSON (SLAS). Modell med Stockholm och Sofia kyrka i fonden. Olja och krita på duk, signerad och daterad 79.
116 x 89 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
116 x 89 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 528