Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
STIG CLAESSON (SLAS). Porträtt av Lars Olle Thim snickare. Olja och krita på duk, signerad och daterad -78.
267961. STIG CLAESSON (SLAS). Porträtt av Lars Olle Thim snickare. Olja och krita på duk, signerad och daterad -78.
116 x 89 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
116 x 89 cm.
Göteborgs Auktionsverk
3 929