EGRON LUNDGREN. Tillskriven. Fiesta, Sevilla. Akvarell, blyerts och täckvitt.

267929. EGRON LUNDGREN. Tillskriven. Fiesta, Sevilla. Akvarell, blyerts och täckvitt.

34 x 60 cm.
Proveniens: Walker's galleries, London.

Gulnad, ej examinerad ur ram.

Egron Lundgren (1815–1875)

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 60 cm.

Gulnad, ej examinerad ur ram.

Egron Lundgren (1815–1875)

Antal besök: 1 278