OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. akvarell, 2 st, miniporträtt, Johan Jakob Forshall och Henrik Forshall, sent 1700-tal.

267907. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. akvarell, 2 st, miniporträtt, Johan Jakob Forshall och Henrik Forshall, sent 1700-tal.

10,5 x 12 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

10,5 x 12 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 967