VITRINSSKÅP, gustaviansk stil, Östergyllens Möbelindustri, Motala, 1900-tal.

267884. VITRINSSKÅP, gustaviansk stil, Östergyllens Möbelindustri, Motala, 1900-tal.

Skåp etikettmärkt Östergyllens Möbelindustri Motala.
Hyllinredning i glas, 2 hyllplan.
Belysningsanordning.
Inredning delvis klädd i grön sammet.
En låda upptill och tre dolda lådor i underdel.

Bredd 80 cm
Djup 48 cm
Höjd 150 cm.

Belysning ej funktionstestad.
Repor
Bruksslittage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Belysningsanordning.

Bredd 80 cm
Djup 48 cm
Höjd 150 cm.

Belysning ej funktionstestad.
Repor
Bruksslittage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 634