PETER JOHANSSON & BARBRO WESTLING. Stämplad 100 kronorssedel, "smålänningar är snåla" signerad.

267640. PETER JOHANSSON & BARBRO WESTLING. Stämplad 100 kronorssedel, "smålänningar är snåla" signerad.

Växjö Konsthall, "Smålänningar är snåla", 12 april - 3 juni 2007.
14x7,2 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

14x7,2 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 089