HASSAN BJÖRNSTRÖM. "Sprungen ur drömmars rastlösa längtan". Olja på duk, signerad Hassan Bjorn och daterad Växjö i maj 1999 a tergo.

267635. HASSAN BJÖRNSTRÖM. "Sprungen ur drömmars rastlösa längtan". Olja på duk, signerad Hassan Bjorn och daterad Växjö i maj 1999 a tergo.

Dedikerad.
27x22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dedikerad.
27x22 cm.

Antal besök: 1 147