HELMTRUD NYSTRÖM. Färgetsningar, 2 st, signerade.

267575. HELMTRUD NYSTRÖM. Färgetsningar, 2 st, signerade.

"Tvåfågel". Färgetsning, signerad, daterad 1992 och numrerad 65/125. Motivets mått 27,5 x 29,5 cm

Utan titel. Färgetsning, signerad, daterad 1996 och numrerad 7/90. Motivets mått 15 x 19,5 cm.

Ej examinerad ur ramar.

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ramar.

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Antal besök: 882