SKÅP, allmoge, rokoko, Jämtland, 1800-tal.

267460. SKÅP, allmoge, rokoko, Jämtland, 1800-tal.

Underdel med en låda.
Längd 111 cm.
Bredd 41 cm.
Höjd 207,5 cm.

Åldersslitage, skador, sprickor, senare bemålat, färgbortfall.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Underdel med en låda.
Längd 111 cm.
Bredd 41 cm.
Höjd 207,5 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 4 319