SALVADOR DALI (1904-1989). EFTER. Atavistiska rester efter regnet.

267431. SALVADOR DALI (1904-1989). EFTER. Atavistiska rester efter regnet.

Färglitografi på handgjort papper, handnumrerad 1187/2000 med blyerts nere till vänster samt signerad i tryck nedre högra, torrstämpel Atelier Jobin Paris 1984
50 x 65,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 65,5 cm.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besök: 1 667