SALVADOR DALI (1904-1989). EFTER. Atavistiska rester efter regnet.
267431. SALVADOR DALI (1904-1989). EFTER. Atavistiska rester efter regnet.
Färglitografi på handgjort papper, handnumrerad 1187/2000 med blyerts nere till vänster samt signerad i tryck nedre högra, torrstämpel Atelier Jobin Paris 1984
50 x 65,5 cm.
50 x 65,5 cm.