ALAIN SOUCASSE. "Metisse", carborundum litografi, signerad och numrerad 23/150.

267360. ALAIN SOUCASSE. "Metisse", carborundum litografi, signerad och numrerad 23/150.

39 x 30 cm.

ej examinerad ur ram.

Alain Soucasse (Född 1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 30 cm.

ej examinerad ur ram.

Alain Soucasse (Född 1951)

Antal besök: 1 007