”PLAST BLOMMA KOLONN, PIEDESTAL GJORD AV ARAMARBLE ”. Signerad Gülfi, numrerad 922.

267339. ”PLAST BLOMMA KOLONN, PIEDESTAL GJORD AV ARAMARBLE ”. Signerad Gülfi, numrerad 922.

Tung blomma kolumn baserad på modellen av den antika världen, skulpturala dekorationer runt. Ålder troligen 1970-tal. Höjd 96,5 cm/Stativ 21,5 x 21,5 cm/Vikt ca. 20 kg.

Bra skick, minimala tecken på ålder.

Gör en kostnadsfri värdering!

HannoVerum
Antal besök: 2 037