SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

SERVERINGSVAGN, 1900-tal.
267324. SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

Vitmålat trä och guldfärgade plastdetaljer. Längd 70, bredd 40, höjd 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 931