Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
KARIN LINDBERG-LUNDKVIST. Växtmotiv, akvarell, signerad och daterad -81.
267311. KARIN LINDBERG-LUNDKVIST. Växtmotiv, akvarell, signerad och daterad -81.
47 x 30 cm.
ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
47 x 30 cm.
ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
3 512