JOHAN THUNBERG. "En får gå...." Litografi 7/150, signerad och daterad Johan Thunberg 85.

267284. JOHAN THUNBERG. "En får gå...." Litografi 7/150, signerad och daterad Johan Thunberg 85.

55 x 72 cm.

Något gulnad.

Johan Thunberg (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 72 cm.

Något gulnad.

Johan Thunberg (Född 1952)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 976