TRÄDGÅRDSSOFFA, Norrahammar, 1900-tal.

267213. TRÄDGÅRDSSOFFA, Norrahammar, 1900-tal.

Gavlar i gjutjärn. Träribbor. Vitmålad.
Längd ca. 142 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 142 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 554