Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
THERESA JANSSON. Porträtt föreställande Jenny Björkman, olja på duk, signerad.
26716. THERESA JANSSON. Porträtt föreställande Jenny Björkman, olja på duk, signerad.
60 x 50 cm.
Krackelyrer.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 50 cm.
Krackelyrer.
Auktionshuset Kolonn
2 053