INGA DERBLOM. Barnporträtt, olja på duk, signerad och daterad.

267070. INGA DERBLOM. Barnporträtt, olja på duk, signerad och daterad.

Signerad Inga Derblom 1997.
33 x 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad Inga Derblom 1997.
33 x 24 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 161