GLAS OCH KERAMIK, 5 delar, Anita Nylund, Orrefors, Åfors, Rosenthal, Murano.

26704. GLAS OCH KERAMIK, 5 delar, Anita Nylund, Orrefors, Åfors, Rosenthal, Murano.

Hästhuvud, glas, Murano.
Pepparströare, keramik, nr 138, Anita Nylund, JIE Gantofta.
Vas. glas, "Lilja", Åfors.
Vas, glas, Ingeborg Lundin, Orrefors.
Vas, porslin, Rosenthal.
Höjd ca 10-29 cm.

Hästhuvud, skador på bl.a. öron.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hästhuvud, glas, Murano.
Vas. glas, "Lilja", Åfors.
Vas, porslin, Rosenthal.
Höjd ca 10-29 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 853