PARTI KERAMIK, 6 delar, 1900-talets andra hälft.

266958. PARTI KERAMIK, 6 delar, 1900-talets andra hälft.

Vas Arthur Percy. Höjd 18 cm. Skål Stig Lindberg, Filigran, diameter 10,5 cm. Vas L. Hjort, Danmark, höjd 11,5 cm. Vit spräcklig vit vas märkt HS, höjd 9 cm. Vit vas Birkeröd, höjd 8,5 cm. Grönspräcklig vas, märkt HS, höjd 6,5 cm.

Vas Arthur Percy krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas Arthur Percy krackelerad.

Antal besök: 983