MANSCHETTKNAPPAR 1 par, 18k guld, svensk import, 1900-tal.

266863. MANSCHETTKNAPPAR 1 par, 18k guld, svensk import, 1900-tal.

Vikt ca 5,9 gram.

Slitage, bucklor, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 5,9 gram.

Slitage, bucklor, gravyr.

Antal besök: 696