PAUL KEDELV. Flygsfors, Fantasia, Coquille, sign. 1957.

266805. PAUL KEDELV. Flygsfors, Fantasia, Coquille, sign. 1957.

Svart/vit. Höjd 39 cm.

Mindre repor i botten.

Paul Kedelv (1917–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart/vit. Höjd 39 cm.

Mindre repor i botten.

Paul Kedelv (1917–1990)

Antal besök: 2 346