Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
MAUD COMSTEDT. "Ljus och skugga". Etsning. Signerad och daterad -76. 69/200.
26669. MAUD COMSTEDT. "Ljus och skugga". Etsning. Signerad och daterad -76. 69/200.
50 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 40 cm.
Garpenhus Auktioner
3 119