Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
TORBJÖRN BIRCH. komposition, olja på duk, signerad Birch -91.
266655. TORBJÖRN BIRCH. komposition, olja på duk, signerad Birch -91.
55 x 46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 46 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
3 281