OSCAR MOLITOR. Hästar, olja på duk, signerad.

266637. OSCAR MOLITOR. Hästar, olja på duk, signerad.

50 x 60 cm.

Något färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 60 cm.

Något färgbortfall.

Antal besök: 2 314