MINIATYRORDNAR, 2 st, Vasaorden samt Nordstjärneorden, 1900-tal.

266621. MINIATYRORDNAR, 2 st, Vasaorden samt Nordstjärneorden, 1900-tal.

CF Carlman, Stockholm
Höjd 5,5 cm inklusive knapp, ordens storlek 3 x 2 cm.

Banden med slitna sömmar, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

CF Carlman, Stockholm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 177