LOUIS BASTIN. Etsning, signerad och numrerad 121/310.

266575. LOUIS BASTIN. Etsning, signerad och numrerad 121/310.

Flicka vid skrivbord. Ca. 31x24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Louis Bastin (1912–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Louis Bastin (1912–1979)

Antal besök: 974