HATTASKAR, 2 st, med 4 st. hattar, 1900-tal.

266549. HATTASKAR, 2 st, med 4 st. hattar, 1900-tal.

Damhattar, bla från Nordiska kompaniet och Bermona Trend, Londoon.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 714