PARTI KLOCKOR.

266524. PARTI KLOCKOR.

Fickur samt armbandsur. Stämplad J.F. Boutte. Silverhalt 875. Diameter 5,3 cm.
Även diverse armbandsur.

Åldersslitage. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!
266524. PARTI KLOCKOR.

Även diverse armbandsur.

Antal besök: 1 352