FICKUR med KEDJA samt NYCKEL och sigill, silver, 1800-1900-tal.

26652. FICKUR med KEDJA samt NYCKEL och sigill, silver, 1800-1900-tal.

Fickur, met tyska silverstämplar.
Nyckel, stämplad IHS.
Fickurkedja, ärtlänk, Wimmerby, märkt BM.
Sigill, sannolikt silver.

Slitage, bucklor, sigill sannolikt silver. Fickur defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel, stämplad IHS.
Sigill, sannolikt silver.

Antal besök: 1 846