26652. FICKUR med KEDJA samt NYCKEL och sigill, silver, 1800-1900-tal.
Fickur, met tyska silverstämplar.
Nyckel, stämplad IHS.
Fickurkedja, ärtlänk, Wimmerby, märkt BM.
Sigill, sannolikt silver.
Slitage, bucklor, sigill sannolikt silver. Fickur defekt.