DAMUR, Certina, 18 K.

266504. DAMUR, Certina, 18 K.

Diameter inklusive krona 19 mm. Armband stämplat 18 karat guld. Guldvikt inklusive armband 29,4 gram.

Åldersslitage. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!
266504. DAMUR, Certina, 18 K.

Antal besök: 7 609