EMMASTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-tal.

266477. EMMASTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-tal.

Höjd 85 cm.

Klädsel med kraftig nötning och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 85 cm.

Antal besök: 887