RESERVOARPENNA samt BLYERTSPENNA 2 st, guldpläterade, Wahl Eversharp, 1920-tal.

266357. RESERVOARPENNA samt BLYERTSPENNA 2 st, guldpläterade, Wahl Eversharp, 1920-tal.

Total längd ca 12 - 13,3 cm.

Namn och datumgravyr. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca 12 - 13,3 cm.

Antal besök: 922