SOFFA, Bo Concept, 2000-tal.

SOFFA, Bo Concept, 2000-tal.
266331. SOFFA, Bo Concept, 2000-tal.

2 delar. Soffdel längd 210, djup 85, höjd 70 cm. Divandel längd 105, djup 137, höjd 70 cm. Brickbord tillkommer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 599