OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. kustlandskap, olja på duk, signerad och daterad Moberg -1890.

266278. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. kustlandskap, olja på duk, signerad och daterad Moberg -1890.

71 x 100 cm.

Smärre färgbortfall i högra hörnet.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

71 x 100 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 840