Matta, rölakan, Anna Johanna Ångström, signerad Å, ca 280x200 cm.

266257. Matta, rölakan, Anna Johanna Ångström, signerad Å, ca 280x200 cm.

Dekor av stiliserade växter samt ränder i olika nyanser av brunt, ockra, vinrött och grönt.
Signerad Å.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad Å.

Bruksskick.

Antal besök: 1 244