SILVERKÄPPAR 2st.

SILVERKÄPPAR 2st.
266226. SILVERKÄPPAR 2st.

Silverstämplar.

Ålderslitage. En käpp saknar bottenplugg.

Gör en kostnadsfri värdering!
266226. SILVERKÄPPAR 2st.

Silverstämplar.

Antal besök: 845