BENMINIATYR, PORTRÄTT AV MARIE ANTOINETTE.

266213. BENMINIATYR, PORTRÄTT AV MARIE ANTOINETTE.

Miniatyrmålning i blommig dekorerad ram av elfenben, daterad 1950-tal Signerad. Åtgärder 11.5 x 12.5 x 1 cm.

Små färg oregelbundenheter på höger sida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 989