AXEL OLSSON. 1899-1986, AFFICH, " Halmstad Exhibition 1929 " signerad i plåten, handsignerad, daterad -81.

266205. AXEL OLSSON. 1899-1986, AFFICH, " Halmstad Exhibition 1929 " signerad i plåten, handsignerad, daterad -81.

100 x 60 cm.

Skada vänster uppe.

Axel Olsson (1919–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

100 x 60 cm.

Skada vänster uppe.

Axel Olsson (1919–2001)

Antal besök: 2 419