BJÖRN GIDSTAM. Vinterlandskap, färglitografi, numrerad 35/250, signerad och daterad.

266128. BJÖRN GIDSTAM. Vinterlandskap, färglitografi, numrerad 35/250, signerad och daterad.

32 x 40 cm.

Björn Gidstam (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 40 cm.

Björn Gidstam (Född 1938)

Antal besök: 599