FÅTÖLJ, "Barcelona"-modell, 2000-tal.

266115. FÅTÖLJ, "Barcelona"-modell, 2000-tal.

Stomme i förkromad metall. Klädsel i vitt skinn.

1 rem i ryggen av. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 366