GIUSEPPE SCAIOLA. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 164/285.

266088. GIUSEPPE SCAIOLA. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 164/285.

Bladmått 49 x 34 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 49 x 34 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 930