Hans Hermansson, figurer i park, lito, oramad, 42 x 55 cm.
Bertil Almlöf, färgträsnitt, oramad, 49 x 82 cm.
Vivianne Larsson, porträtt, olja på duk, 64 x 49 cm.
R.Persson, kustlandskap, oramad, akvarell, 33 x 48 cm.
Susanne Nessim, färgträsnitt, 43 x 34 cm.
Slitage.
Slitage.