ALBERT ANDERSSON. Olja på duk, hamnmotiv, signerad, daterad -85.

266031. ALBERT ANDERSSON. Olja på duk, hamnmotiv, signerad, daterad -85.

79x100 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

79x100 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 723