Frostat glas med slippad dekor. Skärm i vittyg. Höjd 25 cm. Total höjd 54 cm. Signerad Kosta 720 Sandberg. Etikettmärkt Kosta Sweden.
El ej funktionstestad. Bruksskick. Borrad för el. Repor.