BORDSLAMPA i glas, Owe Sandberg, Kosta, signerad.

266016. BORDSLAMPA i glas, Owe Sandberg, Kosta, signerad.

Frostat glas med slippad dekor. Skärm i vittyg.
Höjd 25 cm.
Total höjd 54 cm.
Signerad Kosta 720 Sandberg.
Etikettmärkt Kosta Sweden.

El ej funktionstestad.
Bruksskick.
Borrad för el.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm.
Total höjd 54 cm.
Signerad Kosta 720 Sandberg.
Etikettmärkt Kosta Sweden.

El ej funktionstestad.
Bruksskick.
Borrad för el.
Repor.

Antal besök: 2 721