DIVERSE LEKSAKER, Två stycken LEHMANN PAAK-PAAK 903, en hund med fjäril Japan, elefant med symbal apa som handdocka , leksakstryckeri och pussel.
266013. DIVERSE LEKSAKER, Två stycken LEHMANN PAAK-PAAK 903, en hund med fjäril Japan, elefant med symbal apa som handdocka , leksakstryckeri och pussel.
Hund med urverk.
Urverk fungerar. Elefant med skador övriga med slitage. Pussel ej genomgånget.
Hund med urverk.