DIVERSE LEKSAKER, Två stycken LEHMANN PAAK-PAAK 903, en hund med fjäril Japan, elefant med symbal apa som handdocka , leksakstryckeri och pussel.

266013. DIVERSE LEKSAKER, Två stycken LEHMANN PAAK-PAAK 903, en hund med fjäril Japan, elefant med symbal apa som handdocka , leksakstryckeri och pussel.

Hund med urverk.

Urverk fungerar. Elefant med skador övriga med slitage. Pussel ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hund med urverk.

Antal besök: 1 204