Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
BIRGER HALLING. Olja på pannå, Vårvinter, monogramssignerad BH och 1946.
265979. BIRGER HALLING. Olja på pannå, Vårvinter, monogramssignerad BH och 1946.
61 x 72 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
61 x 72 cm.
Gomér & Andersson Linköping
598