MATSERVIS, Karlskrona, 58 delar.

265966. MATSERVIS, Karlskrona, 58 delar.

Blomdekor med guldkant.
12 Tallrikar
12 Djupa Tallrikar
11 Förrättstallrikar
12 Assietter
8 Uppläggningsfat i olika storlekar
Såskanna
Karott
Kanna.

Ålders- och bruksslitage. Enstaka små nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blomdekor med guldkant.
12 Tallrikar
12 Djupa Tallrikar
11 Förrättstallrikar
12 Assietter
Såskanna
Karott
Kanna.

Antal besök: 841