Blomdekor med guldkant.
12 Tallrikar
12 Djupa Tallrikar
11 Förrättstallrikar
12 Assietter
8 Uppläggningsfat i olika storlekar
Såskanna
Karott
Kanna.
Ålders- och bruksslitage. Enstaka små nagg.
Blomdekor med guldkant.
12 Tallrikar
12 Djupa Tallrikar
11 Förrättstallrikar
12 Assietter
Såskanna
Karott
Kanna.